Bali Bohemia

Téma: Ostatní, Thajsko

Vlákno: Mapa Čechoslováků v Thajsku

• Mapa Čechoslováků v Thajsku
    Ahoj všem, připravujeme projekt Čechoslováci.com, který hledá a spojuje Čechoslováky žijící v zahraničí - tak aby si mohli nejen pomáhat mezi sebou, ale i radit ostatnim krajanům, které se do jejich zemí chystají. Rád bych Vás touto cestou oslovil a požádal, kdybyste věděli o krajanech v Thajsku, zda byste je na tuto možnost nemohli upozornit? Díky moc Martin Sviták
    Cechoslovaci.com, 20.3.2012 v 9:41, reagovat
    • Čechoslováci v JV Asii
      Martine, v JV Asii žije dlouhodobě poměrně dost Čechů i Slováků, ale nevím, zda Váš projekt bude mapovat i skutečnosti, že řada z nich (díkybohu podstatně menší část, přesto ale výrazná) jich zde žije z důvodu toho, že měli v domovině problémy se zákonem a sem se "uklidili". Je to reálný fenomén.
      martin, 24.3.2012 v 22:07, reagovat
      • Cesi
        Podobnych novodobych krajanu je plna zejmena Patatya, pozor zejmena, pokud se v tomto miste chystate kupovat reality nebo zakaldat firmu v dobre vire, ze vam krajani pomohou. Legendarni je hoel, ktery byl trikrat prodany trem ruznym lidem. I kdyz v posledni dobe je temto novodobym emigrantum ponekud uzko / thajska policie vydala dva chlapky, kteri prepadli bankovni auto i dalsiho podvodnika, ke vseobecnemu znechuceni si Thajsi vyzvedli uplatek, ale namisti doneutralni treti zeme ho poslali zpet za evropske mrize.
        thajec, 25.3.2012 v 13:34, reagovat
        • take podvodnici
          pozor take na Filipinach na Karla bousku https://docs.google.com/document/d/1K1ftkyXBYLxKwW-huy4ZAXRimKHAmFEkqQH0XSktB84/edit?pli=1
          taky asiat, 15.4.2012 v 6:17, reagovat
          • ... docela ostrý!
            No, čte se to docela jako detektivka, ale nezávidím Vám vaše starosti... Díky, že jste tu korespondenci uveřenil, snad si lidé budou dvávat na podobné vykuky bacha! M.
            Martin, 19.4.2012 v 8:09, reagovat
    • ceska hospoda na phukete
      Ahoj,len davame na vedomie,ze sme dna 1.2.2013 otvorili restauraciu na Phukete,ceska a slovenska kuchyna,neskor asi v aprili pribudne cesky minipivovar.Ja a kolega sme sa prestahovali do Thajska po 5 rocnom posobeni v Singapure. Vsetko dobre Tono
      Tono, 1.2.2013 v 2:40, reagovat
      • ad hospoda na Phukete
        Tono, napiste mi, prosim, do mailu pavel.zvolanek@post.cz
        asean.cz, 1.2.2013 v 5:49, reagovat
      • info pls
        Ahoj,mohli byste mi prosím poslat adresu na vaši restauraci?Chystám se tam v březnu.A nevíte náhodou, kolik by měla asi stát letenka z Bkk na Phuket a zpět?Díky a mějte se tam krásně.
        hanka, 6.2.2013 v 17:05, reagovat
        • Letenka
          Ahoj Letenka Bangkok - Phuket stojí od 1900 do 3000 bathu , jeden smer, da se tu koupit kdekoli. Jestli letíš z Prahy, tak můžeš letět přímo Phuketu, letenka je kolem 20 000, naposled jsem ji kupoval za 18 200 zpáteční s Emirates. Poslali ti adresu té České restaurace ?
          Ondřej Havlíček , 11.2.2013 v 13:01, reagovat
      • ceska hospoda na phukete - adresa?
        Ahoj jsem momentálně v Phuketu - Patong, je možné mi poslat adresu Vaší restaurace? Rád skočím na večeři. o.havlicek@centrum.cz
        Ondrej Havlicek , 11.2.2013 v 11:48, reagovat
      • kontakt
        Ahoj, v prosinci budeme i na Phuketu, pošlete adresu hospody, rádi zajdeme :-)
        karset, 26.10.2013 v 22:46, reagovat
      • ad Česká hospoda na Phuketu
        Ahoj,mohli byste mi prosím poslat adresu na vaši restauraci?Chystáme se tam v dubnu. l.kotanova@seznam.cz
        KOTIS, 4.3.2014 v 8:14, reagovat
    • ubytko na phuketu
      čauky chci se zeptat po nějakym kontaktu na ubytovani na phuketu češi slovaci??diky za info
      roman, 16.11.2015 v 19:06, reagovat
Asean.cz - informace o zemích jihovýchodní Asie:
Barma/Myanmar, Brunej, Filipíny, Indonésie, Kambodža, Laos, Malajsie, Singapur, Thajsko, Vietnam, Východní Timor
Thai.cz: Thajsko z první ruky, magazín, články, fotografie, video, blogy, tipy, zájezdy a další informace z Thajska
Thajsko © 2009 - 2017 Marten & Louis s.r.o.