Thajsko: Pattaya - to je sex ve všech podobách
Bali Bohemia
charakter článku: Pohlednice
oblast: Pattaya
sekce: Sex a prostituce
vydáno: 1.10.2004, autor: Jan Cempírek

Thajsko: Pattaya - to je sex ve všech podobách

Pohlednice z východního Thajska

Pattaya je přímořské letovisko na východním pobřeží Thajska ležící asi 150 km na jih od Bangkoku. Podle některých je to ráj, ale spíše zde lze zažít něco, co připomíná peklo. Buď jak buď – Pattaya patří mezi turisticky nejznámější místa v Thajsku a je jedním velkým symbolem sexuální turistiky. Protože sex a Pattaya jsou slova, která se vyslovují jedním dechem.

Slavná Pattaya (thajsky správně Pattayya) je pravou džunglí nočního života.V Pattayi lze najít vše co patří k velkoměstu, jsou zde také poměrně hezké pláže a řada buddhistických památek. Ale drtivá většina návštěvníků jsem přece jen pojede hlavně kvůli nepřeberné nabídce sexuálního vyžití.Tato nabídka naprosto přesahuje naši fantazii a člověk zde snadno ztratí hlavu.
Jsou zde tisíce dívek, u nichž vůbec nebudete věřit, že to jsou prostitutky. Působí zcela normálně, jsou milé, usměvavé, nicméně když nějaké dáte ruku kolem ramen, tak už do vás zůstane zakleslá. A bude s vámi tak dlouho, stále příjemná, jak jen si budete přát. Na evropské i naše poměry za velice malou částku. 
 

Sjednávání obchodu přímo na ulici
Sjednávání obchodu přímo na ulici

Nespočetné bary


Pak už to je jen na vás, jestli vám stačí intimní konverzace anebo spíše toužíte po tělesném vydovádění se vším všudy. Právě v těchto chvílích člověk přemýšlí, jestli je v „ráji“ anebo ve zvláštním „pekle“, kde se cítí krásně a přitom přijde o duši ani neví jak. Ne, o duši nepřijde, ovšem pokud nezachová dostatek rozvahy, tak si ji jistě zraní. Dvě ze tří těchto sladkých holčin mají AIDS a sem tam k tomu něco navíc.  A u nich to nekončí.Dále jsou zde nesčetné go-go bary, tvrdé erotické salóny, velká travesti show, čtvrť transvestitů, kde se neznalec snadno splete, vybere si pěknou děvu a pak je značně překvapen a rozčarován, když vidí, co si to pořídil za „společnici“. Hotely zde fungují (mimochodem velmi levně) hlavně díky těm všem dívkám a tak je aspoň dle jejich slov nikdo nevydírá, naopak prý dostávají ještě procenta za přivedené klienty. Dlužno dodat, že většina těchto krásek je z chudého severu Thajska a živí ze svých příjmů početné rodiny, na prostitutky fakt nevypadají a je s nimi docela zábava.  
 

Tanečnice
Tanečnice

Pozůstatek vietnamské války


Vlastně to převážně vymyslel „bílej strejda“, jež si všiml, že Thajky jsou milé, příjemné a vzhledem k thajským tradicím příliš nezatížené stigmatem prostitutky. Jinými slovy - že si tedy s nimi může za pár babek bohatě užívat a taky na tom vydělat. Takhle tady vystavěl nevěstince kolem amerických základen, ze kterých amíci létali bombardovat Vietnam. A po válce už to tak zůstalo.Teď se do Pattayi sjíždí běloši ze všech koutů Evropy a Ameriky. Často si tu léčí svoje komplexy a velká část thajských kurtizán je rozhodně mnohem sympatičtější než tito „bílí strejdové“.  Pokud jste v Thajsku a netoužíte po sexuálních radovánkách, tak se asi Pattayi vyhnete. Nicméně je to zajímavé město s pěknými plážemi, vynikajícími restauracemi, normálními masážními salóny, kde dostanete výbornou masáž nohou či celého těla. Je tady spousta kulturního vyžití a je zde možné zažít ojedinělé okamžiky duchovnosti, kdy po ránu vidíte buddhistické mnichy, žijící jen z milodarů, jak dostávají almužny od prostitutek, vracejících se ze směny. Nikdo se nediví, nikdo nic neříká, vše je zde ve výtečné symbióze a vypovídá to zejména o Thajsku samotném – o jeho toleranci, nadhledu, o jeho světskosti a víře zároveň.   
 

Facebook:
Související fotografie
Související videa
Související články


Asean.cz - informace o zemích jihovýchodní Asie:
Barma/Myanmar, Brunej, Filipíny, Indonésie, Kambodža, Laos, Malajsie, Singapur, Thajsko, Vietnam, Východní Timor
Thajsko.Asean.cz: Thajsko: Pattaya - to je sex ve všech podobách , Pohlednice z východního Thajska
Thajsko © 2009 - 2018 Marten & Louis s.r.o.