Bali Bohemia
charakter článku: Články, reportáže, rozhovory
oblast: Pattaya
sekce: Sex a prostituce, Zábava
vydáno: 29.5.2005, autor: Josef Brožík - www.thajsko.com, http://www.thajsko.com

Thajsko: Sex a prostituce v Thajsku - ladyboy


Thajsko je proslulé svojí tolerancí k těmto různým "přechodným formám" pohlaví (thajsky "katoj"). Jsou normálně začleněni do společnosti a setkáte se s nimi téměř v každé televizní inscenaci jako s pozitivním hrdinou

Noc v Bangkoku
Noc v Bangkoku

Plastičtí chirurgové jsou tu mimořádně dovední a jejich výtvory bývají dokonalé. Platí zlaté pravidlo, že pokud potkáte na ulici absolutně dokonale krásnou dívku, býval to obvykle původně muž. Vyzkoušet si sex s takovouto "osobou" bývá často neopakovatelným zážitkem - to je jen podle Vašeho gusta. Existuje řada podniků různé úrovně, kde se tyto "osoby" soustřeďují a často je jejich součástí i velice slušný program, či taneční vystoupení. Existuje i řada výpravných travesti show - mezi nejslavnější patří např. Alcazar na Pattayi, který ve výpravě hladce předčí Hollywood. 


Gay.Pro homosexuální scénu je Thajsko stejně tolerantní jako k ladybojům. V turistických centrech existuje nepřeberné spektrum podniků pro tyto zájemce. Pro pohyb v nich platí obdobná pravidla jako v podnicích s dívkami. 


Něco pro dámy.Ani dámy nepřijdou zkrátka. Jednak je zcela normální, když žena navštíví podnik pro pány, ať již v doprovodu vlastního partnera nebo jen tak ze zájmu, třeba s kamarádkou a sleduje program s dívkami. V Thajsku je zvykem, že pokud jste hezká, Thajka se Vás obdivně dotkne - ne z erotického zájmu, ale z prostého obdivu ke krásnému tělu. Pokud si chce ovšem žena vybrat partnera "na jednu noc", stejně jako to dělají muži, je to možné. Některé gay podniky provozují služby i pro dámy. Je třeba se jen zeptat a pak vše probíhá stejným způsobem, jako když si přijde vybrat muž. 

Facebook:
Související fotografie
Související videa
Související články


Asean.cz - informace o zemích jihovýchodní Asie:
Barma/Myanmar, Brunej, Filipíny, Indonésie, Kambodža, Laos, Malajsie, Singapur, Thajsko, Vietnam, Východní Timor
Thajsko.Asean.cz: Thajsko: Sex a prostituce v Thajsku - ladyboy ,
Thajsko © 2009 - 2019 Marten & Louis s.r.o.