Bali Bohemia
charakter článku: Články, reportáže, rozhovory
oblast: Pattaya
sekce: Sex a prostituce, Obyvatelstvo, Zvyky
vydáno: 29.5.2005, autor: Josef Brožík - www.thajsko.com, http://www.thajsko.com

Thajsko: Sex a prostituce v Thajsku - dívky, společnice, manželky


Mimo nesčetných masážních salonů provozujících tradiční thajskou masáž (nemá nic společného s erotikou) se setkáte i s podniky, které se sice tváří velice počestně, ale jejich zaměření je zcela jiné.

S přítelkyní na pláži
S přítelkyní na pláži

Začíná se sice jakoby tradičně, ale velice rychle přechází masérka jen k jedné specifické partii mužského těla. Je jen na Vás co a za kolik si s ní dohodnete. Je to taková kombinace "rychlovky" a různě zdařilé masáže.
Cena: 500 - 1 000,- THB podle úrovně podniku.
 
Dívky z ulice.Pokud nemáte v oblibě nic z předešlých podniků, není nic snazšího, než oslovit nějakou dívku na ulici. V tradičních turistických centrech takové dívky dobře rozpoznáte. Jinde můžete ovšem narazit v lepším případě na to že se na Vás dívka rozzlobí nebo v horším případě dostanete pěstí od jejího partnera. Výhodná je u těchto dívek nižší cena a nemusí se platit odstupné.
Cena: od 500,- THB (short time), od 1 000,- THB (celá noc). 
 
Společnice na delší dobu.Pokud jste s nějakou dívkou obzvláště spokojeni, je velice výhodné, dohodnout si s ní, že s Vámi bude po celou dobu Vašeho pobytu. Bude se o Vás starat, bavit Vás, vypere Vám, bude s Vámi bydlet atd. Cena se pak nepočítá podle dnů, ale buď podle toho jak se s ní dohodnete nebo jí koupíte nějaký hodnotný dárek. To již záleží a odvíjí se od vzájemné náklonnosti.
 
Thajka za manželku.Kdyby náhodou oboustranná náklonnost přerostla do té míry, že byste si ji chtěl vzít, není zas tak komplikované se oženit. Z vlastní zkušenosti Vám mohu podrobně vysvětlit co to všechno obnáší - napište mi. Musíte na to mít "jen" dostatek peněz, trpělivosti a odvahy vstoupit do "džungle" ve které se neumíte pohybovat, která je naprosto neznámým a nepochopitelným světem. Je to trošku riskantní dobrodružství, ale stojí to za to. Každopádně přeji každému, kdo se odváží do této "džungle" vstoupit mnoho štěstí...  
 

Facebook:
Související fotografie
Související videa
Související články


Asean.cz - informace o zemích jihovýchodní Asie:
Barma/Myanmar, Brunej, Filipíny, Indonésie, Kambodža, Laos, Malajsie, Singapur, Thajsko, Vietnam, Východní Timor
Thajsko.Asean.cz: Thajsko: Sex a prostituce v Thajsku - dívky, společnice, manželky ,
Thajsko © 2009 - 2019 Marten & Louis s.r.o.